Universal Dog

Ośrodek Psychologii Zwierząt i Szkoła dla Psów

Tel: 501-051-901
universaldog@op.pl

PLACE SZKOLENIOWE:
ul. Uczniowska 3, Szczecin
Grzybowo-Kołobrzeg


Zapraszamy na ustawiczne zajęcia "Przedszkole dla Szczeniąt"! Również konsultacje indywidualne!CHCESZ SPĘDZIĆ WAKACJE NAD MORZEM I RÓWNOCZEŚNIE WYSZKOLIĆ PSA?

Zapraszamy do wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku połączonym z nowoczesnym szkoleniem metodami naturalnymi w nadmorskim uzdrowisku Grzybowo-Kołobrzeg. Jeżeli w ciągu roku nie miałeś czasu na wychowanie i szkolenie swojego pupila, skorzystaj z naszej oferty - w czasie wakacji prowadzimy tygodniowe turnusy szkoleniowe, codziennie dwie sesje szkoleniowe, rano i po południu, pozostały czas przeznaczony na odpoczynek, plażowanie i inne wakacyjne rozrywki. Zakwaterowanie we własnym zakresie np. w Młodzieżowym Schronisku w Grzybowie. http://www.ssm.staryborek.nadmorzem.net/ lub innych licznych pensjonatach lub pokojach do wynajęcia w pobliżu. 
Pierwszy tygodniowy turnus lipcowy rusza już 01.07.2024. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy psy w każdym wieku wraz z ich przewodnikami oraz rodzinami!
Koszt kursu tylko 890zł! W tym zajęcia teoretyczne - jak powinny wygladać prawidłowe relacje z psem oraz sposoby na ich uzyskanie, po to żeby stać się jego przewodnikiem i przyjacielem, sposoby komunikacji psów, zasady prawidłowego wychowywania, metody i techniki szkoleniowe oraz praktyczna nauka wykonywania podstawowych poleceń-komend: Skupianie uwagi na przewodniku, nauka siadania na komendę, warowania-leżenia, przywoływania psa, podstawy chodzenia na luźnej smyczy przy nodze przewodnika, podstawy chodzenia bez smyczy przy nodze przewodnika, pozostawania w pozycji siad lub waruj w oddaleniu od przewodnika, prawidłowej zabawy z psem, poddanie się badaniu, itp. Dla zainteresowanych prowadzimy również zajęcia indywidualne z zakresu pracy na śladach, podstaw obrony, przygotowania do egzaminów PT i BH,  konsultacje behawioralne oraz nauka prezentowania psow na wystawach, czyli handling. Szkolenie prowadzą doświadczeni zawodowi zoopsycholodzy, instruktorzy szkolenia psów. Zapraszamy do kontaktu !

19242937 1585766698114004 1190199780555278868 o

WAKACYJNE KURSY SZKOLENIOWE NAD MORZEM 2024

Szkolenie naszego podopiecznego połączone z wypoczynkiem nad polskim morzem? Teraz jest to możliwe! Kursy odbywają się w wakacje. Więcej informacji w zakładce "Szkolenie - wakacje z psem".

 

Dzwoń do nas od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19.

Tel.: 501-051-901