Universal Dog

Ośrodek Psychologii Zwierząt i Szkoła dla Psów

Tel: 501-051-901
universaldog@op.pl

PLACE SZKOLENIOWE:
ul. Uczniowska 3, Szczecin
Grzybowo-Kołobrzeg


Zapraszamy na ustawiczne zajęcia "Przedszkole dla Szczeniąt"! Również konsultacje indywidualne!SPORT I OBRONA
Szkolenie Psów Obronnych wszystkich stopni oraz Szkolenie Psa Towarzysząco-Tropiącego. Dla zainteresowanych praktyczny Kurs PSO - Pies Stróżująco-Obronny.

Powyższe szkolenia skierowane są do przewodników i psów które ukończyły minimum Kurs Psa Towarzyszącego PT-1, lub BH,  i chcą dalej doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić poziom ogólnego posłuszeństwa i świadomej współpracy, nauczyć psa pokonywania przeszkód, pracy na śladzie, przeszukiwania terenu-rewirowania, osaczania i oszczekania pozoranta, uniemożliwienia ucieczki pozoranta, obrony przed atakiem, walki w starciu czołowym z ruchu (próba odwagi), eskortowania itp.
Te szkolenia oparte są na Międzynarodowych Regulaminach Psów Obronnych FCI i na regulaminach Związku Kynologicznego w Polsce lub na indywidualnych ustaleniach z klientem.
Oferujemy również praktyczny kurs PSO - Pies Stróżująco - Obronny, skierowany do tych klientów, którzy chcą aby ich pies był dobrze wychowany a jednocześnie doskonale pilnował i bronił właściciela, jego rodzinę, posesji, domu, samochódu itp.

Ceny tych szkoleń, do indywidualnych ustaleń z klientem.

WAKACYJNE KURSY SZKOLENIOWE NAD MORZEM 2024

Szkolenie naszego podopiecznego połączone z wypoczynkiem nad polskim morzem? Teraz jest to możliwe! Kursy odbywają się w wakacje. Więcej informacji w zakładce "Szkolenie - wakacje z psem".

 

Dzwoń do nas od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19.

Tel.: 501-051-901