Universal Dog

Ośrodek Psychologii Zwierząt i Szkoła dla Psów

Tel: 501-051-901
universaldog@op.pl

PLACE SZKOLENIOWE:
ul. Uczniowska 3, Szczecin
Grzybowo-Kołobrzeg


Zapraszamy na ustawiczne zajęcia "Przedszkole dla Szczeniąt"! Również konsultacje indywidualne!PRZEDSZKOLE DLA SZCZENIĄT - dla piesków w wieku od 3 miesięcy.

Kurs jest skierowany do wszystkich właścicieli szczeniąt, którzy chcą dobrze wychować, zsocjalizować i wyszkolić swojego pupila na doskonałego przyjaciela i towarzysza, oraz nauczyć się jak kontrolować i kierować  zachowaniem naszego podopiecznego.
Przeznaczony jest również dla właścicieli, którzy są zaniepokojeni niewłaściwymi, nieprawidłowymi zachowaniami swojego nowo nabytego szczeniaczka takimi jak -  warczenie na ludzi i inne psy, bojaźń lub walka zamiast zabawy z rówieśnikami itp. Jeżeli mamy takie problemy, to musimy zdawać sobie sprawę że na pewno same nie ustąpią a z pewnością będą coraz większe i musimy je przez odpowiednie szkolenie eliminować jak najwcześniej. Podczas zajęć uczymy skupiania uwagi na właścicielu, wykonywania komend siad, leżeć, przybiegania na komendę, chodzenia na luźnej smyczy, prawidłowej zabawy oraz komend: łap, puść, moje. Szkolenie przeplatane jest zabawą która jest nagrodą ale rozwija też cały repertuar zachowań socjalnych.

CENA KURSU GRUPOWEGO:
10 spotkań - 900 zł, zajęcia dwa razy w tygodniu - przeważnie sobota, niedziela godz. 10.00, lub do ustalenia.
Jeżeli przewodnik z psem nie może przyjść na lekcję i zgłosi wcześniej nieobecność- zajęcia nie przepadają, przychodzi na następne zajęcia, po upewnieniu się czy nie został zmieniony termin lub godzina kolejnego spotkania.

CENA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:
Konsultacja szkoleniowa indywidualna  - 2 x godz. lekc.  300zł
Kurs Psie przedszkole /zajęcia indywidualne/ 10godz. lekc. - 1500zł
 

WAKACYJNE KURSY SZKOLENIOWE NAD MORZEM 2024

Szkolenie naszego podopiecznego połączone z wypoczynkiem nad polskim morzem? Teraz jest to możliwe! Kursy odbywają się w wakacje. Więcej informacji w zakładce "Szkolenie - wakacje z psem".

 

Dzwoń do nas od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19.

Tel.: 501-051-901