Universal Dog

Ośrodek Psychologii Zwierząt i Szkoła dla Psów

Tel: 501-051-901
universaldog@op.pl

PLACE SZKOLENIOWE:
ul. Uczniowska 3, Szczecin
ul.Niskie Łąki, Wrocław
Grzybowo-Kołobrzeg


Przygotowujemy psy do Egzaminów BH oraz Testów Psychicznych organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce.PRZEDSZKOLE DLA SZCZENIĄT - dla piesków w wieku od 3 do 6 miesięcy.

Kurs jest skierowany do wszystkich właścicieli szczeniąt, którzy chcą dobrze wychować i wyszkolić swojego pupila na doskonałego przyjaciela i towarzysza.
Przeznaczony jest również dla właścicieli, którzy są zaniepokojeni niewłaściwymi, nieprawidłowymi zachowaniami swojego nowo nabytego szczeniaczka takimi jak - warczenie przy jedzeniu, warczenie na ludzi i inne psy, bojaźń lub walka zamiast zabawy z rówieśnikami itp. Jeżeli mamy takie problemy, to musimy zdawać sobie sprawę że na pewno same nie ustąpią a z pewnością będą coraz większe i musimy je przez odpowiednie szkolenie eliminować jak najwcześniej. Podczas zajęć uczymy skupiania uwagi na właścicielu, wykonywania komend siad, leżeć, przybiegania na komendę, chodzenia na luźnej smyczy, prawidłowej zabawy oraz komend: łap, puść, moje. Szkolenie przeplatane jest zabawą która jest nagrodą ale rozwija też cały repertuar zachowań socjalnych.

CENA KURSU GRUPOWEGO:
12 spotkań - 450zł, zajęcia dwa razy w tygodniu - sobota, niedziela godz. 9.30.

CENA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:
Konsultacja indywidualna - 1-1,5godz. - 150zł
Kurs Psie przedszkole /zajęcia indywidualne/ 10godz - 800zł
 

WAKACYJNE KURSY SZKOLENIOWE NAD MORZEM 2019

Szkolenie naszego podopiecznego połączone z wypoczynkiem nad polskim morzem? Teraz jest to możliwe! Kursy trwają całe wakacje. Więcej informacji w zakładce "Szkolenie - wakacje z psem".

 

Dzwoń do nas od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19, lub wyślij SMS-a o treści Pies lub Kot, a na pewno oddzwonimy.

Tel.: 501-051-901